Ekonomi

Türkiye Finans’tan Dünya Dostluk Günü’ne Özel Kampanya

??????? Türkiye Finans, 30 Temmuz Dünya Dostluk Günü’nde yakınlarını bankaya davet eden müşterilerine özel bir fırsat sunuyor.

Bankadan yapılan açıklamaya göre, “Arkadaşlara Kampanya” programı kapsamında Türkiye Finans Mobil Şube’den arkadaşlarını davet eden müşteriler, arkadaş başına 150 TL olmak üzere toplamda 750 TL’ye varan hediye kazanma fırsatı yakalıyor. .

Kampanyaya katılmak isteyenler dakikalar içerisinde mobilden kolayca müşteri olabilirler. Türkiye Finans mobil müşterisi olanlar, mobil şube aracılığıyla arkadaşlarını Türkiye Finans’a davet ederek kampanyaya katılabilir.

Türkiye Finans müşterileri, mobil ve internet şubesi üzerinden yapacakları 7/24 EFT, Havale ve HIZLI işlemler için herhangi bir ücret ödemezken; 8.300 adet yurt içi Yapı Kredi ve PTT ATM’sinden komisyonsuz para çekme ve para yatırma işlemlerini gerçekleştirebilmektedir.

Yedek hesap ile işlem ücreti ve kar payı ödemeden acil ihtiyaçlar anında karşılanabilmektedir. Happy Zero Card’a sahip olan müşteriler kart ücreti ödemezler ve bonus avantajlarından yararlanabilirler.??????

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu